کار اعمار یک بند آب تحت عنوان بند آب همبستگی طبیعت به ارزش 5 میلیون افغانی در ولایت میدان وردگ آغاز گردید

mew-admin
1

کار اعمار یک بند آب تحت عنوان بند آب همبستگی طبیعت در ولسوالی حصه اول بهسود ولایت میدان وردگ با هزینه شخصی مردم و سرمایه گذاران به ارزش 5 ملیون افغانی با هماهنگی مقام ولایت و حوزه دریایی با حضور محترم قاری بختیار معاذ والی میدان وردگ، محترم مولوی سیدالرحمن حافظ معاون والی، محتر مولوی عبدالله سرحدی والی بامیان، محترم مولوی عبدالصمد حلیم رئیس حوزه فرعی دریایی میدان وردگ و شماری دیگر از مسئولین محلی آغاز گردید.

والی میدان وردگ اظهار داشت که این یک نعمت بزرگ الهی است که تحت حاکمیت نظام اسلامی و در فضای امن، با هزینه مالی مردم این پروژه را افتتاح می نماییم و از مردم خواست تا در تطبیق این گونه پروژه ها در هماهنگی با امارت اسلامی کار کنند.

در عین حال والی بامیان نیز اظهار داشت که خدمات امارت اسلامی به گونه یکسان به تمام هموطنان ارائه می گردد و حق به حقدار داده می شود و از مردم درخواست نمود که در تمام بخش ها با امارت اسلامی همکاری نمایند.

همچنین، رئیس حوزه فرعی دریایی میدان وردگ گفت که کار تطیبق تعداد زیادی پروژه ها در سطح کشور از طرف وزارت آب و انرژی و مردم جریان دارد.

قابل یادآوری است بند مذکور به ارتفاع 12 متر و طول 200 متر اعمار می گردد که ظرفیت ذخیره نمودن 2 میلیون متر مکعب آب را خواهد داشت و در کنار داشتن فضای تفریحی، برای خانواده های زیادی آب آشامیدنی را فراهم و زمین های زراعتی را آبیاری خواهد کرد.

User account menu