سرپرست وزارت آب و انرژی در دیدارهای عیدمبارکی با مسئولین امارت اسلامی، شورای علمای اهل تشییع، روئسا و کارمندان وزارت به اهمیت وحدت و ارائه خدمات صادقانه به کشور تاکید ورزید.

mew-admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳۱ - ۱۶:۳۵
1

محترم الحاج ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی با شماری از مسئولین بلند رتبه امارت اسلامی افغانستان، رئیس و اعضای شورای علمای اهل تشییع، روئسا و کارمندان این وزارت دیدار نموده ایام عید سعید قربان را به همدیگر تبریک عرض نمودند.

سرپرست وزارت آب و انرژی در این دیدار های عیدمبارکی با اشاره مختصر به پیام های معنوی مراسم حج و ایام فرخنده عید قربان حاکمیت نظام اسلامی در تمام نقاط کشور و امنیت سرتاسری در افغانستان را یک نعمت الهی خواند.

آقای منصور در این دیدار ها به حفظ وحدت اسلامی تاکید ورزیده مسئولین، روئسا و کارمندان را به ارایه خدمات صادقانه در راه آبادی کشور تشویق کرد.

از سوی هم سرپرست وزارت آب و انرژی در این دیدار ها اظهار داشت که در حال حاضر زمینه خدمتگذاری به کشور از هرلحاظ فراهم بوده و اکنون زمان آن فرارسیده است که تمام مردم افغانستان در راه خدمت برای آبادی و رفاه این سرزمین تلاش ورزند. تا بتوانیم که کشور را به سوی خودکفایی و آبادانی سوق دهیم.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۵:۲۲
Background image

سروی 3 پروژه منابع آبی در ولایت پروان انجام شد

مسئولین حوزه فرعی دریایی غوربند- چاریکار...

شنبه ۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۳:۳۵
Background image

BACK TO NEWS

User account menu